Haftanın kazananı Beşiktaş oldu

Muhteşem Lig’de 33. hafta bugün Helenex Yeni Malatyaspor ile Fenerbahçe ortasında oynanan uğraşla sona erdi.

Beşiktaş’ı takibini sürdüren sarı-lacivertliler, Yeni Malatyaspor’la 1-1 berabere kalarak doruktan 2 puan daha uzaklaştı.

Beşiktaş kazandı, Galatasaray haftayı BAY geçti

Haftaya bir maç eksiğine karşın 64 puanla en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 2 puan önünde önder giren Beşiktaş, alanında Aytemiz Alanyaspor’u 3-0 yendi.

Tepe takipçisi Galatasaray ise haftayı bay geçti.

Haftaya bir maç eksiğine karşın 64 puanla en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 2 puan önünde başkan giren Beşiktaş, alanında Aytemiz Alanyaspor’u 3-0 yendi.

Tepe takipçisi Galatasaray ise haftayı bay geçti.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın puan durumu

Alınan sonuçların akabinde Beşiktaş 67 puana yükselirken, bir maç fazlası bulunan Fenerbahçe 63, Galatasaray ise 61 puanda yer aldı.

Alınan sonuçların akabinde Beşiktaş 67 puana yükselirken, bir maç fazlası bulunan Fenerbahçe 63, Galatasaray ise 61 puanda yer aldı.

Harika Lig 33. hafta maç sonuçları:

  • Göztepe-Çaykur Rizespor: 2-0
  • Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor: 1-0
  • Trabzonspor-Hes Kablo Kayserispor: 1-1
  • Gençlerbirliği-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1
  • İttifak Holding Konyaspor-MKE Ankaragücü: 1-1
  • Fraport TAV Antalyaspor-Demir Küme Sivasspor: 2-4
  • Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor: 3-0
  • Yukatel Denizlispor-Kasımpaşa: 1-1
  • Gaziantep-Medipol Başakşehir: 2-0
  • Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe: 1-1
  • Göztepe-Çaykur Rizespor: 2-0
  • Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor: 1-0
  • Trabzonspor-Hes Kablo Kayserispor: 1-1
  • Gençlerbirliği-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-1
  • İttifak Holding Konyaspor-MKE Ankaragücü: 1-1
  • Fraport TAV Antalyaspor-Demir Küme Sivasspor: 2-4
  • Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor: 3-0
  • Yukatel Denizlispor-Kasımpaşa: 1-1
  • Gaziantep-Medipol Başakşehir: 2-0
  • Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe: 1-1

Muhteşem Lig’de 34. hafta fikstürü:

10 Nisan Cumartesi:

13.30 Atakaş Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)

16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)

19.00 Galatasaray-Fatih Karagümrük (Türk Telekom)

11 Nisan Pazar:

13.30 Demir Küme Sivasspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

16.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

16.00 Hes Kablo Kayserispor-Fraport TAV Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beşiktaş (Erzurum Kazım Karabekir)

12 Nisan Pazartesi:

16.00 Kasımpaşa-Helenex Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Denizlispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantep (Ülker)

10 Nisan Cumartesi:

13.30 Atakaş Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)

16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)

19.00 Galatasaray-Fatih Karagümrük (Türk Telekom)

11 Nisan Pazar:

13.30 Demir Küme Sivasspor-İttifak Holding Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

16.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

16.00 Hes Kablo Kayserispor-Fraport TAV Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beşiktaş (Erzurum Kazım Karabekir)

12 Nisan Pazartesi:

16.00 Kasımpaşa-Helenex Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Denizlispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantep (Ülker)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir