Ulusal kaleci korkuttu

Salim MANAV – AJANSSPOR

Spor Toto Muhteşem Lig’in 31. haftasında deplasmanda Galatasaray’ı 4-3 mağlup eden Çaykur Rizespor’da deneyimli kaleci Gökhan Akkan, sakatlandı ve oyuna devam edemedi.

Gayretin 71. dakikasında sakatlanan 26 yaşındaki file bekçisinin yerine Tarık Çetin oyuna dahil oldu.

Gayretin 71. dakikasında sakatlanan 26 yaşındaki file bekçisinin yerine Tarık Çetin oyuna dahil oldu.

Yarın denetimleri yapılacak

A Ulusal Futbol Kadrosu’nun 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde Hollanda, Norveç ve Letonya’yla oynayacağı müsabakaların aday takımında da yer alan Gökhan Akkan’ın belinde spazm oluştuğu ve denetimlerinin yarın yapılacağı öğrenildi. Ulusal ekibe gidip gitmeme durumu da yarın yapılacak denetimlerin akabinde netlik kazanacak.Akkan’ın moralinin düzgün olduğu bilgisine de ulaşıldı.

A Ulusal Futbol Kadrosu’nun 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde Hollanda, Norveç ve Letonya’yla oynayacağı müsabakaların aday takımında da yer alan Gökhan Akkan’ın belinde spazm oluştuğu ve denetimlerinin yarın yapılacağı öğrenildi. Ulusal gruba gidip gitmeme durumu da yarın yapılacak denetimlerin akabinde netlik kazanacak.Akkan’ın moralinin âlâ olduğu bilgisine de ulaşıldı.

Ulusal grup aday takımı şu isimlerden oluştu:

KALECİ:

Mert Günok (Başakşehir)

Uğurcan Çakır (Trabzonspor)

Altay Bayındır (Fenerbahçe)

Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor)

SAVUNMA:

Zeki Çelik (Lille)

Nazım Sangare (Fenerbahçe)

Merih Demiral (Juventus)

Ozan Kabak (Liverpool)

Mert Müldür (Sasuolo)

Çağlar Söyüncü (Leicester City)

Kaan Ayhan (Sassuolo)

Umut Meraş (Le Havre)

Caner Erkin (Fenerbahçe)

ORTA SAHA:

Okay Yokuşlu (West Bromwich Albion)

Taylan Antalyalı (Galatasaray)

Dorukhan Toköz (Beşiktaş)

Ozan Tufan (Fenerbahçe)

Orkun Kökçü (Feyenoord)

İrfan Can Kahveci (Fenerbahçe)

Emre Kılınç (Galatasaray)

Yusuf Yazıcı (Lille)

Halil Akbunar (Göztepe)

Hakan Çalhanoğlu (Milan)

Deniz Türüç (Başakşehir)

FORVET:

Burak Yılmaz (Lille)

Enes Ünal (Getafe)

Kenan Karaman (F.Düssledorf)

Cenk Tosun (Beşiktaş)

KALECİ:

Mert Günok (Başakşehir)

Uğurcan Çakır (Trabzonspor)

Altay Bayındır (Fenerbahçe)

Gökhan Akkan (Çaykur Rizespor)

SAVUNMA:

Zeki Çelik (Lille)

Nazım Sangare (Fenerbahçe)

Merih Demiral (Juventus)

Ozan Kabak (Liverpool)

Mert Müldür (Sasuolo)

Çağlar Söyüncü (Leicester City)

Kaan Ayhan (Sassuolo)

Umut Meraş (Le Havre)

Caner Erkin (Fenerbahçe)

ORTA SAHA:

Okay Yokuşlu (West Bromwich Albion)

Taylan Antalyalı (Galatasaray)

Dorukhan Toköz (Beşiktaş)

Ozan Tufan (Fenerbahçe)

Orkun Kökçü (Feyenoord)

İrfan Can Kahveci (Fenerbahçe)

Emre Kılınç (Galatasaray)

Yusuf Yazıcı (Lille)

Halil Akbunar (Göztepe)

Hakan Çalhanoğlu (Milan)

Deniz Türüç (Başakşehir)

FORVET:

Burak Yılmaz (Lille)

Enes Ünal (Getafe)

Kenan Karaman (F.Düssledorf)

Cenk Tosun (Beşiktaş)

Türkiye 24 Mart’ta İstanbul’da Hollanda, 27 Mart’ta Malaga’da Norveç, 30 Mart’ta da tekrar İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Letonya ile karşılaşacak.

Türkiye 24 Mart’ta İstanbul’da Hollanda, 27 Mart’ta Malaga’da Norveç, 30 Mart’ta da tekrar İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Letonya ile karşılaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir